Tom Hanks' Electric City

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.13
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Tom Hanks' Electric City indir; Oyunun görsel efektleri ve üst düzey tasarımları oyuncuları oldukça sevindirecek nitelikte hazırlanmıştır.

Oyun piyasasına başarılı oyunlar kazandırması ile adını duyurmayı başaran Reliance Big Entertainment stüdyosu oyuncular için Tom Hanks' Electric City eğlence oyununu geliştirmiştir. Oyunun görsel efektleri ve üst düzey tasarımları oyuncuları oldukça sevindirecek nitelikte hazırlanmıştır. Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek isterseniz sizde Tom Hanks' Electric City mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Muhteşem bir animasyon serisini bir araya toplayarak yönlendirmek istediğiniz karakteri bir araya getireceksiniz. Electric City, Tom Hanks tarafından yaratılan 20 bölümlük web dizisini kışkırtan bir düşüncedir. Dokumasız hikayeler ve canlı animasyon, sizi Electric City dünyasına sokacak etkileyici bir skorla birleşiyor. Çizgisel bir dünya içerisinde sıkılmadan vakit geçirmek için kendinize bir şans verin. Çizgi film tadında bir mobil oyun deneyimi yaşamak için çok fazla arayışa girmenize gerek yok, Tom Hanks' Electric City bu ihtiyacınızı karşılayacak doğrultuda geliştirilmiş bir mobil oyundur. Özgün çizgisi sayesinde oyunculara farklı bir ortam üzerinden oyun oynama imkanı sunan bu keyifli mobil oyunda başarı ile sonuçlandırmanız gereken maceracı görevler sizi bekliyor olacak. Her bir görev doğrultusunda bambaşka figürler ile karşılaşarak diğer macera oyunlarındançok daha farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Cleveland Carr'ın, Hope Chatsworth'un, Frank Deetleman'ın, Loman'ın, Mikaela'nın ve daha birçok şeyin gizemleri çözdüğü ve hayatta kalmaları için savaştığı maceraları takip edin. Kendi maceranız içerisinde heyecan dolu anlar yaşamak ve akıllı cihazınızda günün stresini atmak için Tom Hanks' Electric City mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Animasyon görseller ile dizayn edilen bu muhteşem eğlence oyununda sizde macera dolu anları takip ederek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Oyunun her sahnesinde özel içerikler gizlidir. Bunları çözmek de size kalmış bir durumdur.

Tom Hanks' Electric City indir